بيمه هاي آتش‌سوزي

  بيمه آتش سوزي پوششي است براي جبران خسارات وارده به اموال و دارائي هاي منقول و غيرمنقول كه با توجه به نياز مشتري ارائه شده و با جبران زيان وارده، بيمه گذار را از نظر مالي به حالت قبل از حادثه برمي گرداند.

  چرا بيمه آتش سوزي، چرا بيمه پارسيان؟

  شما هزينه بسياري را صرف خريد مايملك خود مي نماييد. حال سوال اينجاست كه اگر حادثه اي رخ دهد چگونه خسارت وارده را جبران مي كنيد. اقدامات بسياري مي توان براي افزايش ضريب امنيت انجام داد. با اين حال تجربه نشان داده است كه حتي استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات نيز ضامن امنيت كامل نبوده و نياز به تمهيداتي است كه در صورت وقوع حادثه آتش سوزي و بلاياي طبيعي، خسارت وارده به دارايي هاي شما جبران گردد. شركت بيمه پارسيان، به شما اين اطمينان را مي دهد كه با ارائه پوشش هاي متنوع بيمه اي، آرامش خاطر را براي شما به ارمغان آورده و در صورت وقوع حوادث احتمالي، همراه شما و در كنار شما باشد.

  انواع بيمه‌هاي آتش‌سوزي

  شركت بيمه پارسيان به منظور تامين آسايش و آرامش خيال شما هموطن عزيز، اقدام به ارائه انواع بيمه نامه هاي آتش سوزي براي واحدهاي مسكوني (اعم از واحدها و مجتمع هاي مسكوني)، واحدهاي صنعتي، تجاري، اداري، كارگاه و انبارها نموده كه طي آن خطر آتش سوزي و حوادث و بلاياي طبيعي را تحت پوشش قرار مي دهد. همچنين بيمه پارسيان با ارائه بيمه نامه مسئوليت مدني در قبال همسايگان، مسئوليت شما در قبال همسايگان را در صورت بروز خطرات تحت پوشش ، بيمه مي نمايد.
  بيمه آتش سوزي منازل مسكوني
  مهم نيست كجا زندگي مي كنيد مالك هستيد يا مستاجر، خانه شما محل آسايش شماست. پس لازم است تا براي تامين اطمينان و آرامش خود و عزيزانتان پوشش بيمه اي مناسبي براي آن تهيه نموده تا در صورت وقوع حادثه بتوانيد خسارت وارده را در كمترين زمان ممكن جبران نماييد. بيمه پارسيان با ارائه بيمه آتش سوزي منازل مسكوني، ساختمان و تاسيسات و اثاثيه منزل شما را در برابر خطرات آتش‌سوزي، انفجار و صاعقه تحت پوشش قرار مي دهد و همچنين مي توان خطرات ذيل را به بيمه نامه اضافه كرد: • زلزله، سيل، طوفان • ترکيدگي لوله آب • سرقت با شكست حرز • ضايعات ناشي از برف و باران و سنگيني برف • سقوط هواپيما • آشوب، بلوا و اعتصاب .......

  بيمه آتش سوزي مراكز صنعتي

  آتش سوزي و بلاياي طبيعي حوادثي هستند كه در اندك زماني مي توانند دارايي، سرمايه و حاصل عمر، كار و تلاش انسان را بر باد داده و موجب از بين رفتن سرمايه و دارايي هاي صاحبان سرمايه و توقف در كسب و كار و توليد ‌گردند. شركت بيمه پارسيان با ارائه بيمه مراكز صنعتي، اين امكان را فراهم مي نمايد تا دارايي هاي مراكز صنعتي اعم از ساختمان، ماشين آلات، موجودي كالا، موجودي مواد اوليه ، اثاثه و ... در قبال خطرات آتش سوزي، صاعقه، انفجار تحت پوشش قرار مي دهد و همچنين مي توان خطرات ذيل را به بيمه نامه اضافه كرد:
  زلزله، سيل، طوفان ترکيدگي لوله آب
  ضايعات ناشي از برف و باران و سنگيني برف انفجار و دفرمه شدن ظروف تحت فشار
  سقوط هواپيما آشوب، بلوا، اعتصاب
  هزينه پاكسازي و جمع آوري ضايعات پس از وقوع حوادث مشمول بيمه نامه
  بيمه آتش سوزي مراكز غيرصنعتي

  شما مي توانيد با خريد بيمه آتش سوزي مراكز غير صنعتي شركت بيمه پارسيان، بار مسئوليت وقوع خسارت هاي ناشي از بلاياي طبيعي و حوادث غير مترقبه براي كارگاه، انبار، فروشگاه و محل كسب و كار خود را به شركت بيمه پارسيان منتقل نماييد. شركت بيمه پارسيان متعهد مي گردد، خسارت وارده به دارايي هاي شما را كه ناشي از آتش سوزي، صاعقه و انفجار مي باشد و همچنين خطرهاي اضافي ذيل ، در كمترين زمان ممكن جبران نمايد.
  زلزله، سيل، طوفان ترکيدگي لوله آب
  ضايعات ناشي از برف و باران و سنگيني برف انفجار و دفرمه شدن ظروف تحت فشار
  سقوط هواپيما آشوب، بلوا، اعتصاب
  هزينه پاكسازي و جمع آوري ضايعات پس از وقوع حوادث مشمول بيمه نامه
  بيمه نامه هاي اظهار نامه اي (شناور)
  با توجه به تغييرات در ميزان موجودي انبارها، صاحبان كالا و توليد كنندگان نياز به بيمه نامه اي دارند كه به وسيله آن بتوانند نوسانات در موجودي را تحت پوشش قرار دهند. بيمه نامه اظهار نامه اي، پاسخي براي اين نياز مي باشد. در بيمه نامه اظهار نامه اي، فرد در ابتداي دوره حداكثر موجودي كه ممكن است در طول مدت اعتبار بيمه نامه در انبار باشد را برآورد كرده و اعلام مي كند و مبلغي را به عنوان علي الحساب پرداخت مي نمايد. سپس در پايان هر ماه ميزان واقعي موجودي را كتباً اعلام مي نمايد. در پايان اعتبار بيمه نامه، حق بيمه قطعي اين بيمه نامه بر اساس ميانگين موجودي ها در طول سال محاسبه و تسويه مي گردد. .......

  بيمه مرهونات بانكي بيمه پارسيان
  دريافت وام از بانك ها منوط به ارائه بيمه نامه آتش سوزي مي باشد. شركت بيمه پارسيان جهت رفاه حال شما با ارائه بيمه مرهونات بانكي متعهد مي شود دارايي مرهونه شما را در صورت وقوع خطرات تحت پوشش بيمه هاي آتش سوزي، بيمه نمايد.